Entity Registration (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: view
ca: mostra

en: register
ca: registreu-vos

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: settings
ca: paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: The subject of the message.
ca: L'assumpte del missatge.

en: Active
ca: Actiu

en: Count
ca: Quantitat

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Load
ca: Càrrega

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: State
ca: Estat

en: Send
ca: Enviar

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Template
ca: Plantilla

en: Date created
ca: Data creada

en: Message preview
ca: Previsualització del missatge

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Registration
ca: Registre

en: Scheduling
ca: Programació

en: View link
ca: Enllaç de consulta

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Open Date
ca: Data d'inici

en: Close Date
ca: Data de finalització

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: From Address
ca: Remitent

en: Date updated
ca: Data actualitzada
