Entity Registration (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (200 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Register
nl: Inschrijven

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: view
nl: weergeven

en: register
nl: inschrijven

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: settings
nl: instellingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Active
nl: Actief

en: Count
nl: Aantal

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Load
nl: Laden

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: State
nl: Status

en: Send
nl: Versturen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: id
nl: ID

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Message preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Registration Settings
nl: Registratieinstellingen

en: Registration Type
nl: Registratietype

en: Registration Form
nl: Registratieformulier

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Registration
nl: Inschrijving

en: export
nl: exporteer

en: Scheduling
nl: Planning

en: Additional Settings
nl: Bijkomende instellingen

en: View link
nl: Link weergeven

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Open Date
nl: Openingsdatum

en: Close Date
nl: Sluitingsdatum

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: From Address
nl: Afzender

en: Send Reminder
nl: Verstuur herinnering

en: Date updated
nl: Wijzigingsdatum

en: Show on form
nl: In formulier weergeven

en: Reminder
nl: Herinnering

en: Capacity
nl: Capaciteit

en: Host entity
nl: Host-entiteit

en: The human-readable name of this model type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit type model.

en: Registration Status
nl: Registratiestatus

en: Administer registration
nl: Inschrijvingen beheren

en: Created By
nl: Aangemaakt door

en: List of registrations for %title. !count of !capacity slots are filled.
nl: Lijst met registraties voor %title. !count van !capacity slots zijn benomen.

en: Registration broadcast sent to @count registrants.
nl: Inschrijvingsbericht verzonden naar @count geregistreerden.

en: There are no participants registered for this %type.
nl: Er zijn geen deelnemers geregistreerd voor dit %type.

en: Registration settings have been saved.
nl: Registratieinstellingen zijn opgeslagen.

en: registration
nl: inschrijving

en: Failed to send registration broadcast email to %email.
nl: Kan geen registratiebroadcast-e-mail naar %email versturen.

en: Manage Registrations
nl: Inschrijvingen beheren

en: Registrations
nl: Inschrijvingen

en: Email Registrants
nl: Geregistreerden een e-mail sturen

en: Entity based registration system.
nl: Op entiteit gebaseerd registratiesysteem.

en: Full Registration
nl: Volledige registratie

en: The date the registration was created.
nl: De aanmaakdatum van de registratie.

en: Registrant's email address.
nl: E-mailadres van geregistreerde.

en: The email to associate with this registration.
nl: Het e-mailadres te gebruiken voor deze registratie.

en: Save Registration
nl: Inschrijving opslaan

en: The email address is invalid.
nl: Ongeldig e-mailadres.

en: %mail is already registered for this event.
nl: %mail is reeds geregistreerd voor deze gebeurtenis.

en: Are you sure you want to delete registration %title?
nl: Weet u zeker dat u inschrijving %title wilt verwijderen?

en: Registration %id has been deleted.
nl: Registratie %id is verwijderd.

en: The reminder message sent to registrants. Tokens are supported if the module is enabled, E.g., [node:title].
nl: Het herinneringsbericht verzonden naar de geregistreerden. Tokens worden ondersteund als de module is ingeschakeld, bv. [node:title].

en: Allow multiple registrations
nl: Meerdere inschrijvingen toestaan

en: If selected, users can register for more than one slot for this event.
nl: Indien geselecteerd kunnen gebruikers zich meerdere keren inschrijven voor deze activiteit.

en: From email address to use for confirmations, reminders, and broadcast emails.
nl: Het afzender-e-mailadres te gebruiken in bevestigingen, herinneringen en broadcast-e-mails.

en: Capacity must be a positive integer.
nl: Capaciteit moet een positief getal zijn.

en: From email address is invalid.
nl: Ongeldige afzender-e-mailadres.

en: Registration %id deleted.
nl: Registratie %id is verwijderd.

en: Administer registration types
nl: Registratietypes beheren

en: Manage registration types, fields, and display settings.
nl: Beheer registratietypes, velden en weergaveinstellingen.

en: List of registrations for %title. !count slots are filled.
nl: Lijst met registraties voor %title. !count slots zijn benomen.

en: There are no registrants for %name
nl: Er zijn geen inschrijvingen voor %name

en: Registration Host Entity
nl: Registratie Host-entiteit

en: The host entity for the registration.
nl: De host-entiteit voor de registratie.

en: Registration type
nl: Registratietype

en: Enables registrations of a selected type for an entity.
nl: Schakelt registraties van een geselecteerd type in voor een entiteit.

en: -- Disable Registrations --
nl: -- Registraties uitschakelen --

en: Select what type of registrations should be
        enabled for this @type. Depending on the display settings, it will appear
        as either string, registration link, or form.
nl: Selecteer welk type registratie moet worden
        ingeschakeld voor dit @type. Afhankelijk van de weergaveinstellingen, verschijnt het
        als een string, registratielink of formulier.

en: Registration Link
nl: Registratielink

en: Cardinality on registration fields must be set to one.
nl: Cardinaliteit bij de registratievelden moeten op één worden ingesteld.

en: An entity can only have one registration field.
nl: Een entiteit kan maar één registratieveld hebben.

en: @entity to Registration
nl: @entity naar Registration

en: The Registration associated with the @entity entity.
nl: De registratie geassocieerd met de entiteit @entity.

en: @entity being the Registration
nl: @entity die de registratie is

en: Registration to @entity
nl: Registratie op @entity

en: The @entity entity that is associated with the Registration.
nl: De entiteit @entity geassocieerd met de registratie.

en: @entity from Registration
nl: @entity van registratie

en: A unique machine-readable name for this registration type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor dit registratietype. Het mag alleen kleine letters, cijfers en onderlijningen bevatten.

en: Save registration type
nl: Registratietype opslaan

en: Delete registration type
nl: Registratietype verwijderen

en: Slots
nl: Plaatsen

en: Registration ID
nl: Registratie-ID

en: Sorry, registrations are no longer available for %name
nl: Registraties zijn niet langer beschikbaar voor %name

en: When to automatically open registrations. Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to disable.
nl: Wanneer registraties automatisch te openen. Formaat: %time. Het datumformaat is JJJJ-MM-DD en %timezone is de tijdzone offset van UTC. Laat leeg om uit te schakelen.

en: When to automatically close registrations. Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to disable.
nl: Wanneer regsitraties automatisch te sluiten. Formaat: %time. Het datumformaat is JJJJ-MM-DD en %timezone is de tijdzone offset van UTC. Laat leeg om uit te schakelen.

en: Date is invalid.
nl: Ongeldige datum.

en: View, edit, delete, and manage all registrations, regardless of type.
nl: Geef weer, bewerk, verwijder en beheer alle registraties, onafhankelijk van het type.

en: %type_name: Administer settings
nl: %type_name: Beheerinstellingen

en: %type_name: View all registrations
nl: %type_name: Alle registraties weergeven

en: %type_name: View own registrations
nl: %type_name: Eigen registraties weergeven

en: %type_name: Create new registration
nl: %type_name: Nieuw registratie aanmaken

en: %type_name: Edit own registrations
nl: %type_name: Eigen registraties bewerken

en: %type_name: Edit any registrations
nl: %type_name: Elke registratie bewerken

en: %type_name: Delete own registrations
nl: %type_name: Eigen registraties verwijderen

en: %type_name: Delete any registrations
nl: %type_name: Elke registratie verwijderen

en: %type_name: Register other accounts
nl: %type_name: Andere accounts registreren

en: %type_name: Register other people
nl: %type_name: Andere personen registreren

en: Myself
nl: Mijzelf

en: Other account
nl: Ander account

en: Other person
nl: Ander persoon

en: Entity Link
nl: Entiteitslink

en: Link to host entity.
nl: Link naar host-entiteit.

en: When the registration was created.
nl: Wanneer de registratie is aangemaakt.

en: When the registration was updated.
nl: Wanneer de registratie is bijgewerkt.

en: Slots Used
nl: Gebruikte slots

en: How many slots were used in this registration.
nl: Hoeveel slots zijn er gebruikt in deze registratie.

en: User who created the registration.
nl: Gebruiker die de registratie aangemaakt heeft.

en: User associated with this registration.
nl: Gebruiker geassocieerd met deze registratie.

en: This registration is for:
nl: Deze registratie is voor:

en: Select a user by typing their username to get a list of matches.
nl: Selecteer een gebruiker door de gebruikersnaam te typen om een lijst met overeenstemmingen te krijgen.

en: You are already registered for this event.
nl: U bent reeds geregistreerd voor deze gebeurtenis.

en: %user is already registered for this event.
nl: %user is reeds geregistreerd voor deze gebeurtenis.

en: %user is not a valid user.
nl: %user is geen geldige gebruiker.

en: If checked, a reminder will be sent to registrants on the following date.
nl: Indien opgegeven, wordt een herinnering verzonden naar de geregistreerden op de volgende datum.

en: Contains information about registration settings for entities.
nl: Bevat informatie over registratieinstellingen voor entiteiten.

en: When the entity will open for registrations.
nl: Wanneer de entiteit zal openen voor registraties.

en: When the entity will no longer accept registrations.
nl: Wanneer de entiteit geen registraties meer aanvaardt.

en: Slots Total
nl: Totaal aan slots

en: Maximum number of slots for an entity.
nl: Maximum aantal slots voor een entiteit.

en: Provide a link to view a registration.
nl: Geef een link om de registratie weer te geven.

en: Provide a link to edit a registration.
nl: Geef een link om de registratie te bewerken.

en: Provide a link to delete a registration.
nl: Geef een link om de registratie te verwijderen.

en: @entity to Registration Settings
nl: @entity naar registratie-instellingen

en: The Registration settings associated with the @entity entity.
nl: De registratie-instellingen geassocieerd met de @entity entiteit.

en: Registration Settings Link
nl: De registratie-instellingslink

en: Provide a link to edit registration settings for an entity.
nl: Geef een link om de registratie-instellingen te bewerken voor een entiteit.

en: Show registration status for an entity.
nl: Registratiestatus van een entiteit weergeven.

en: Current number of slots used for this entity.
nl: Huidig aantal gebruikte slots voor deze entiteit.

en: Entity Registration Views integration
nl: Entity Registration Views-integratie

en: Administer registration states
nl: Statusregistratie beheren

en: Manage registration states, fields, and display settings.
nl: Beheer registratietoestand, -velden en -weergaveinstellingen.

en: State of the registration.
nl: Toestand van de registratie.

en: Administer Registration items, such as types, states, etc.
nl: Registratieitems, zoals types, toestanden, enz. beheren

en: Registration State
nl: Registratietoestand

en: Registration states
nl: Registratietoestanden

en: Manage registration entity types, including adding and removing fields and the display of fields.
nl: Beheer registratie entiteitstypes, zoals het toevoegen, verwijderen en de weergave van velden.

en: State of this registration
nl: Toestand van deze registratie

en: Check to enable registrations.
nl: Selecteer om inschrijvingen in te schakelen.

en: The maximum number of registrants. Leave at 0 for no limit.
nl: Het maximum aantal geregistreerden. Laat op 0 staan voor geen limiet.

en: Reminder Date
nl: Herinneringsdatum

en: When to send reminders. Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC.
nl: Wanneer herinneringen te sturen. Formaat: %time. Het datumformaat is JJJ-MM-DD en %timezone is de tijdzone van UTC.

en: If sending a reminder, provide a date and template.
nl: Bij het zenden van een herinnering, geef een datum en een template.

en: Reminder date is invalid.
nl: Ongeldige herinneringsdatum.

en: The human-readable name of this registration state.
nl: De naam van deze registratietoestand.

en: A unique machine-readable name for
        this registration state. It must only contain lowercase letters,
         numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor deze registratietoestand. Het mag alleen kleine letters, cijfers en onderlijningen bevatten.

en: Your registration states have been saved.
nl: Uw regsitratietoestanden zijn bewaard.

en: Roles that can register
nl: Rollen die kunnen registreren

en: Override the default access control settings by selecting which roles can %register for this event.
nl: Overschrijf de standaard toegangscontroleinstellingen door de rollen te selecteren die kunnen %register voor deze gebeurtenis.

en: Registration Entity Access
nl: Registratie entiteit-toegang

en: Provides per entity access control for registration.
nl: Zorgt voor per entiteit toegangscontrole voor registratie.

en: Default Registration settings
nl: Standaard registratie-instellingen

en: These settings will be applied when an entity with this field is saved and does not yet have it's own settings applied.
nl: Deze instellingen worden toegepast wanneer een entiteit met dit veld wordt opgeslagen en nog niet over een eigen instellingen beschikt.

en: Enter the message you want to send to %name registrants. Tokens are supported if the module is enabled, E.g., [node:title].
nl: Geef het bericht dat u wilt versturen naar %name geregistreerden. Tokens worden ondersteund indien de module is ingeschakeld, b.v., [node:title].

en: %type_name: Administer own settings
nl: %type_name: Eigen instellingen beheren

en: The number of slots you wish to reserve. @slots_remaining slots remaining.
nl: Het aantal slots die u wenst te reserveren. @slots_remaining resterende slots.

en: Registration has been saved.
nl: Registratie is opgeslagen.

en: There was a problem submitting your registration.
nl: Er is een probleem bij het indienen van uw registratie.

en: Save Registration state
nl: Registratietoestand opslaan

[ctx: registration]
en: Closed
nl: Gesloten

en: Host entity type
nl: Host-entiteitstype

en: The entity type of the host entity.
nl: Het entiteitstype van de host-entiteit.

en: Host entity ID
nl: Host-entiteit-ID

en: The entity ID of the host entity.
nl: De entiteit-ID van de host-entiteit.

en: The host entity.
nl: De host-entiteit.

en: Author entity
nl: Auteurentiteit

en: Anonymous e-mail
nl: Anoniem e-mailadres

en: Special state for registrations after capacity is reached.
nl: Speciale status voor registeren nadat capaciteit is bereikt.
