Entity Registration (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (101 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: view
uk: переглянути

en: register
uk: зареєструватися

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Message
uk: Повідомлення

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: settings
uk: налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Created
uk: Створено

en: The subject of the message.
uk: Тема повідомлення.

en: Active
uk: Активно

en: Count
uk: Лічильник

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Load
uk: Завантажити

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: State
uk: Стан

en: Send
uk: Надіслати

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Template
uk: Шаблон

en: Date created
uk: Дата створення

en: Registration Form
uk: Форма реєстрації

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Registration
uk: Реєстрація

en: export
uk: експорт

en: Available Tokens
uk: Доступні замінники

en: Scheduling
uk: Планування

en: Spaces
uk: Пробіли

en: Additional Settings
uk: Додаткові налаштування

en: View link
uk: Посилання на перегляд

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Open Date
uk: Дата відкриття

en: Close Date
uk: Дата закриття

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: From Address
uk: З адреси

en: Date updated
uk: Дата оновлення

en: Reminder
uk: Нагадування

en: Capacity
uk: Місткість

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --

en: Entity bundle
uk: Пакет сутності

en: Administer registration
uk: Адміністрування реєстрації.

en: Created By
uk: Створив

en: Manage Registrations
uk: Керування реєстраціями

en: Email Registrants
uk: Реєстрація по електронній пошті

en: The email to associate with this registration.
uk: Електронна пошта, пов'язана з цією реєстрацією.

en: Save Registration
uk: Зберегти реєстрацію

en: The email address is invalid.
uk: Адреса електронної пошти помилкова.

en: %mail is already registered for this event.
uk: Адреса %mail вже зареєстрована на цю подію.

en: The reminder message sent to registrants. Tokens are supported if the module is enabled, E.g., [node:title].
uk: Нагадування, що надсилається зареєстрованим. Можна використовувати замінники, якщо увімкнено модуль. Наприклад, [node:title].

en: Allow multiple registrations
uk: Дозволити множинні реєстрації

en: From email address to use for confirmations, reminders, and broadcast emails.
uk: Адреса "Від кого" використовується для підтверджень, нагадувань і розсилань повідомлень електронної пошти.

en: From email address is invalid.
uk: Електронна адреса "Від кого" помилкова.

en: Administer registration types
uk: Адміністрування типів реєстрації

en: Registration type
uk: Тип реєстрації

en: Registration Link
uk: Посилання на реєстрацію

en: Registration ID
uk: ID реєстрації

en: When to automatically open registrations. Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to disable.
uk: Коли автоматично відкривати реєстрацію. Формат: %time. Формат дати YYYY-MM-DD і %timezone - це зміщення часу відносно UTC. Щоб вимкнути залиште поле порожнім.

en: When to automatically close registrations. Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to disable.
uk: Коли автоматично закривати реєстрацію. Формат: %time. Формат дати YYYY-MM-DD і %timezone - це зміщення часу відносно UTC. Щоб вимкнути залиште поле порожнім.

en: Myself
uk: Мене самого

en: Other account
uk: Інший обліковий запис

en: Other person
uk: Іншу особу

en: Slots Used
uk: Використано місць

en: This registration is for:
uk: Кого реєструвати:

en: If checked, a reminder will be sent to registrants on the following date.
uk: Якщо позначено, нагадування буде відправлене в задану дату.

en: Administer Registration items, such as types, states, etc.
uk: Адміністрування складових реєстрації на зразок типів, станів тощо.

en: Registration states
uk: Реєстраційні стани

en: Manage registration entity types, including adding and removing fields and the display of fields.
uk: Управління типами реєстрації, включаючи додавання, вилучення і показ полів.

en: State of this registration
uk: Стан цієї реєстрації

en: Check to enable registrations.
uk: Позначте, щоб увімкнути реєстрацію на цю подію.

en: The maximum number of registrants. Leave at 0 for no limit.
uk: Максимальне число зареєстрованих. Залиште 0, якщо число учасників необмежене.

en: Reminder Date
uk: Дата нагадування

en: When to send reminders. Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC.
uk: Коли надсилати нагадування. Формат: %time. Формат дати YYYY-MM-DD і %timezone це зміщення часу відносно UTC.

en: Your registration states have been saved.
uk: Стани реєстрації були збережені.

en: Label !required
uk: Мітка !required

en: Default Registration settings
uk: Налаштування реєстрації за замовчуванням

en: Enter the message you want to send to %name registrants. Tokens are supported if the module is enabled, E.g., [node:title].
uk: Напишіть текст повідомлення, яке буде розіслано зареєстрованим на подію %name. Якщо увімкнено відповідний модуль, можливе використання замінників, наприклад, [node:title].

[ctx: registration]
en: Open
uk: Відкрито

[ctx: registration]
en: Closed
uk: Закрито

en: Held
uk: Призупинено
