Entity Registration (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: settings
sk: nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: The subject of the message.
sk: Predmet správy.

en: Active
sk: Aktívny

en: Count
sk: Počet

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Load
sk: Načítať

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: State
sk: Stav

en: Send
sk: Odoslať

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Template
sk: Šablóna

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Message preview
sk: Náhľad správy

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Registration
sk: Registrácia

en: Scheduling
sk: Plánovanie

en: View link
sk: Ukázať link

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link
