Entity Registration (7.x-2.0-beta3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Email
de: E-Mail

en: State
de: Status

en: Enter the terms you wish to search for.
de: Die Begriffe eingeben, nach denen gesucht werden soll.

en: Registration
de: Registrierung

en: Attended
de: Hat teilgenommen

en: No results.
de: Keine Ergebnisse.

en: There are no registrants for %name
de: Liste der Registrierungen für  %name

en: Registrant
de: Teilnehmer
