Entity Registration (7.x-2.0-beta3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: State
fi: Tila

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Registration
fi: Rekisteröinti
