Entity Registration (7.x-2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Email
hr: E-pošta

en: State
hr: Država

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.
