Entity Registration (7.x-2.0-beta3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Registration
kk: Тіркелу
