Entity Registration (7.x-2.0-beta3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។
