Entity Registration (7.x-2.0-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Email
ku: ئیمێل

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.
