Entity Registration (7.x-2.0-beta3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Email
lv: E-pasts

en: State
lv: Stāvoklis

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.
