Entity Registration (7.x-2.0-beta3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Email
uk: Електронна пошта

en: State
uk: Стан

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Registration
uk: Реєстрація

en: No results.
uk: Безрезультатно.
