Entity Registration (7.x-2.0-beta3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Email
vi: Thư điện tử

en: State
vi: Bang

en: Enter the terms you wish to search for.
vi: Nhập điều kiện tìm kiếm.

en: Registration
vi: Đăng ký

en: Attended
vi: Có tham dự
