Entity Registration (7.x-2.0-beta5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ
