Entity Registration (7.x-2.0-beta5) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: State
pt: Estado

en: Enter the terms you wish to search for.
pt: Digite os termos que você deseja procurar.

en: Registration
pt: Registro

en: Attended
pt: Compareceu
