Entity Registration (7.x-2.0-beta5) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: State
pt: Estado

en: Enter the terms you wish to search for.
pt: Introduza os termos pelos quais pretende pesquisar.

en: Registration
pt: Inscrição

en: Attended
pt: Admitido

en: There are no registrants for %name
pt: Não há inscritos para %name
