Entity Registration (7.x-2.0-beta5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Email
ca: Correu electrònic

en: State
ca: Estat

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Registration
ca: Registre
