Entity Registration (7.x-2.0-beta5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Search
id: Pencarian

en: State
id: Status

en: Enter the terms you wish to search for.
id: Masukkan istilah yang ingin anda cari.

en: Registration
id: Pendaftaran
