Entity Registration (7.x-2.0-beta5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: State
pl: Stan

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Registration
pl: Rejestracja

en: No results.
pl: Brak wyników.

en: There are no registrants for %name
pl: Brak rejestracji dla %name
