Registration Commerce 2 (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Save
af: Stoor

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Product
af: Produk
