Registration Commerce 2 (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Save
da: Gem

en: Price
da: Pris

en: Amount
da: Beløb

en: Product
da: Produkt

en: Registration
da: Tilmelding

en: Commerce Order
da: Commerce Ordre

en: Display path
da: Display sti
