Registration Commerce 2 (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Price
el: Tιμή

en: Amount
el: Ποσό

en: Product
el: Προϊόν
