Registration Commerce (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Currency
fr: Devise

en: Save
fr: Enregistrer

en: Price
fr: Prix

en: Amount
fr: Montant

en: Product
fr: Produit

en: Registration
fr: Inscription

en: Commerce Order
fr: Commande Drupal Commerce

en: Display path
fr: Chemin de l'affichage

en: Registration ID
fr: Identifiant (ID) d'inscription

en: Registration State
fr: État d'inscription
