Registration Commerce 2 (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Currency
ja: 通貨

en: Save
ja: 保存

en: Price
ja: 価格

en: Amount
ja: 量

en: Product
ja: 商品

en: Registration
ja: 登録
