Registration Commerce 2 (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Save
pl: Zapisz

en: Price
pl: Cena

en: Amount
pl: Ilość

en: Product
pl: Produkt

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Commerce Line Item
pl: Pozycja zamówienia Commerce

en: Commerce Order
pl: Zamówienie Commerce

en: Display path
pl: Ścieżka wyświetlania

en: Registration ID
pl: ID rejestracji
