Registration Commerce (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Currency
ro: Monedă

en: Save
ro: Salvare

en: Price
ro: Preţ

en: Amount
ro: Suma

en: Product
ro: Produs
