Registration Commerce 2 (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Currency
oc: Devisa

en: Save
oc: Enregistrar

en: Amount
oc: Montant

en: Product
oc: Produit

en: Registration
oc: Enregistrament
