Registration Commerce 2 (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Save
vi: Lưu

en: Price
vi: Giá

en: Amount
vi: Số lượng

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Registration
vi: Đăng ký

en: Display path
vi: Hiện đường dẫn
