Registration Commerce (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Currency
es: Moneda

en: Save
es: Guardar

en: Price
es: Precio

en: Amount
es: Cantidad

en: Product
es: Producto

en: Registration
es: Registro

en: Commerce Order
es: Pedido de Comercio

en: The price for this registration.
es: El precio para este registro
