Registration Commerce (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Currency
fa: واحد پول

en: Save
fa: ذخیره

en: Price
fa: قیمت

en: Amount
fa: مقدار

en: Product
fa: محصول

en: Registration
fa: عضویت
