Registration Commerce (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Currency
hr: Valuta

en: Save
hr: Spremi

en: Price
hr: Cijena

en: Amount
hr: Iznos

en: Product
hr: Proizvod
