Registration Commerce (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Save
hu: Mentés

en: Price
hu: Ár

en: Amount
hu: Összeg

en: Product
hu: Termék

en: Registration
hu: Regisztráció

en: Commerce Line Item
hu: Commerce tétel

en: Display path
hu: Útvonal megjelenítése

en: Registration ID
hu: Regisztráció ID

en: Registration State
hu: Regisztráció állapota

en: Sorry, unable to register for %label due to: %errors.
hu: Elnézést, %label eseményre nem sikerült regisztrációt létrehozni a következők miatt: %errors.
