Registration Commerce (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Currency
lv: Valūta

en: Save
lv: Saglabāt

en: Price
lv: Cena

en: Amount
lv: Summa

en: Product
lv: Prece
