Registration Commerce (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Currency
nl: Valuta

en: Save
nl: Opslaan

en: Price
nl: Prijs

en: Amount
nl: Bedrag

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Commerce Line Item
nl: Commerce-factuurregel

en: Commerce Order
nl: Commerce-bestelling

en: Display path
nl: Weergavepad

en: Registration ID
nl: Registratie-ID

en: Registration State
nl: Registratietoestand
