Registration Commerce (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Save
pt: Salvar

en: Price
pt: Preço

en: Amount
pt: Valor

en: Product
pt: Produto

en: Registration
pt: Registro

en: Commerce Line Item
pt: Item de Fatura do Commerce
