Registration Commerce (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Currency
pt: Moeda

en: Save
pt: Guardar

en: Price
pt: Preço

en: Amount
pt: Quantia

en: Product
pt: Produto

en: Registration
pt: Inscrição

en: Commerce Line Item
pt: Item de Linha do Commerce

en: Commerce Order
pt: Encomenda do Commerce

en: Display path
pt: Caminho da vista

en: Registration State
pt: Estado da inscrição
