Registration Commerce (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Save
ru: Сохранить

en: Price
ru: Цена

en: Amount
ru: Сумма

en: Product
ru: Товар

en: Registration
ru: Регистрация
