Registration Commerce (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Currency
sv: Valuta

en: Save
sv: Spara

en: Price
sv: Pris

en: Amount
sv: Belopp

en: Product
sv: Vara

en: Registration
sv: Registrering

en: Registration ID
sv: ID-nummer för registrering

en: Registration State
sv: Registreringsstatus

en: Sorry, unable to register for %label due to: %errors.
sv: Tyvärr, kunde inte registrera till %label på grund av: %errors.
