Registration Commerce (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save
ar: حفظ

en: Total
ar: المجموع

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Product
ar: المنتج
