Registration Commerce (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Currency
ca: Moneda

en: Save
ca: Desa

en: Price
ca: Preu

en: Amount
ca: Import

en: Product
ca: Producte

en: Registration
ca: Registre
