Registration Commerce (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Save
cs: Uložit

en: Total
cs: Celkem

en: Price
cs: Cena

en: Amount
cs: Částka

en: Product
cs: Produkt
