Registration Commerce (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Currency
et: Valuuta

en: Save
et: Salvesta

en: Total
et: Kokku

en: Price
et: Hind

en: Amount
et: Kogus

en: Product
et: Toode
