Registration Commerce (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Currency
id: Mata uang

en: Save
id: Simpan

en: Price
id: Harga

en: Amount
id: Jumlah

en: Product
id: Produk

en: Registration
id: Pendaftaran
