Registration Commerce (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Currency
it: Valuta

en: Save
it: Salva

en: Total
it: Totale

en: Price
it: Prezzo

en: Amount
it: Importo

en: Product
it: Prodotto

en: Registration
it: Registrazione

en: Commerce Line Item
it: Riga d'ordine Commerce

en: Commerce Order
it: Ordine Commerce

en: Display path
it: Percorso visualizzazione
