Registration Commerce (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Save
sk: Uložiť

en: Total
sk: Celkom

en: Price
sk: Cena

en: Amount
sk: Množstvo

en: Product
sk: Produkt

en: Registration
sk: Registrácia
