Registration Commerce (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Currency
de: Währung

en: Save
de: Speichern

en: Total
de: Gesamt

en: Price
de: Preis

en: Amount
de: Betrag

en: Product
de: Produkt

en: Registration
de: Registrierung

en: Display path
de: Pfad anzeigen

en: Registration ID
de: Registrierungs-ID

en: Registration State
de: Registrierungs Status

en: Sorry, unable to register for %label due to: %errors.
de: Entschuldigung, eine Registrierung für %label ist nicht möglich: %errors.
