Registration Commerce (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Currency
fi: Valuutta

en: Save
fi: Tallenna

en: Total
fi: Yhteensä

en: Price
fi: Hinta

en: Amount
fi: Määrä

en: Product
fi: Tuote

en: Registration
fi: Rekisteröinti

en: Commerce Order
fi: Commerce tilaus
