Registration Commerce (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Save
is: Vista

en: Total
is: Samtals

en: Price
is: Verð

en: Amount
is: Upphæð

en: Product
is: Vara
