Registration Commerce (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Currency
tr: Para birimi

en: Save
tr: Kaydet

en: Total
tr: Toplam

en: Price
tr: Fiyat

en: Amount
tr: Miktar

en: Product
tr: Ürün

en: Registration
tr: Kayıt

en: Registration State
tr: Kayıt Durumu
