Registration Date (7.x-1.0-alpha0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Closed
ar: مغلق

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Open
ar: مفتوح

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Close
ar: إغلاق
